TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

D-Smart GO Kart Satın Al

D-Smart GO Kart Kodu Nedir?

D-Smart GO Smart TV, telefon, tablet ve bilgisayardan internet üzerinden TV izleyebileceğiniz platformdur.

D-Smart GO Kart Kodu Nasıl Satın Alabilirim?

D-Smart GO Paketleri sayfasından paketleri ve fiyatlarını inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

D-Smart GO Kart Kodu Nasıl Aktif Edilir?

1) D-Smart GO Kart Kodu sadece kayıtlı kullanıcılar kullanabilir. Satın alma işlemi yapan müşteriler www.dsmartgo.com.tr/uye-ol adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

2) Satın almış olduğunuz D-Smart GO Kart kodunuzu kopyalayın.

3) www.dsmartgo.com.tr/gokart linkinden giriş yaparak ekranın sağ üst bölümünde yer alan “Ayarlarım” butonuna tıklanır.

4) “Paket Bilgilerim” menüsü altında yer alan “GO Kart Kullan” butonuna basın. Açılan sayfada yer alan ilgili alana GO Kart kodu girilir ve “Devam Et” butonuna tıklanır.

5) Giriş yapılan GO Kart Koduna ait paket ve süre bilgisi ekranda görüntülenir. Kodu kullanmak için “Kodu Kullan” butonu tıklanır. Üyeliğinize giriş yaparak içerikleri izlemeye başlayın.

D-Smart GO'da Neler İzleyebilirim?

D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan TV kanallarını ve D-Smart'ta yer alan En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

D-Smart GO Paketleri

Hoş Geldin paketine abone olduğunuz durumda popüler TV kanallarını ve seç-izle TV programlarını izleyebilirsiniz.

Film Dizi paketine abone olduğunuz durumda Hoş Geldin paketindeki TV kanal ve seç-izle programlarına ek olarak D-Smart GO’ya özel film ve dizi TV kanallarını ve seç-izle programlarını izleyebilirsiniz.

Mega pakete abone olduğunuz durumda Film Dizi paketindeki kanal ve seç-izle programlarına ek olarak D-Smart GO’ya özel spor TV kanallarını ve seç-izle programlarını izleyebilirsiniz.

D-Smart GO içeriklerini detaylı görmek ve hemen satın almak için D-Smart GO Paketleri sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

D-Smart GO Seçenekleri

Seç İzle seçeneği ile her gün yenilenen arşiviyle birlikte birbirinden kaliteli film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam içerikleri bulunmaktadır.

TV İzle seçeneği ile yayın akışına bağlı kalmadan paketiniz kapsamında tüm TV kanallarını 72 saate kadar geri alabilir, yayınlanan programı baştan seyredebilir, durdurabilir, geri-ileri sararak izleyebilirsiniz.

Bulut Kayıt özelliği ile TV kanallarındaki programları kaydederek bulutta sizin için yer alan bölümde 30 gün saklayabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan izleme imkanı sunmaktadır.