TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ticari D-Smart Üyeliği


D-Smart Ticari

AYRINTLI BİLGİ VE SİPARİŞ TELEFONU :
0(212) 942 30 49

Dünyasının sporu çok uygun fiyatlarla ticari üyeliklere geliyor. Futboldan, basketbola, voleyboldan hentbola, motor sporlarından doğa sporlarına sporun her türü HD Kalitesiyle D-Smart’ta izle şansını yakalıyor ! Üstelik tek fiyat ile istediğiniz kadar TV ekranında yayın verebiliyorsunuz.
Üyeliğiniz süresinde Eğlencesever Paketi'de hediye olacaktır.
D-Smart üyeliğinizi isterseniz tek seferde ödeyebilir daha avantajlı hale getirebilirsiniz! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit imkanı.

Kampanya Ayrıntıları

Ticari üyelik Paketi 12 aylık satılmaktadır, paket süresi abonelik başlangıç tarihinden itibaren 12 aydır.
İşletmelerin büyüklüğü ya da küçüklüğü herhangi bir özelliğine bakılmaz ve tek bir fiyat söz konusu olur.
Müşterilerden üyelik ve dış kurulum bedeli haricinde herhangi bir ek ücret talep edilmez.
Peşin fiyatına vade farksız 3,6,9 taksit.


Değerli İşletme Sahibi;
 
 Türkiye’nin yeni Dijital Platformu D-Smart; spor, sinema, belgesel, çocuk, müzik kanallarının yanı sıra ulusal ve yerel televizyon kanallarıyla her yaşltan ve zevkten insana hitap ederek geniş halk kitleleri tarafından beğeniyle izlenmektedir.
 
 Gösterilen yoğun ilginin bir sonucu olarak D-Smart yayınları Ticari işletmelerin kullanımına da açılmıştır. Artık Ticari işletmeler mekânlarını D-Smart ile renklendirebilecek, daha çok müşteriyi ağırlayarak kârlarına kâr katabileceklerdir.
 
Yasal Uyarı; Bireysel D-Smart uydu alıcıları ticari amaç ile kullanılamaz.
 
 Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri uyarınca D-Smart içeriğinin işletmeler tarafından ticari amaçlarla kullanımı ve toplu gösterimi yasaktır ve hukuki ve cezai yaptırımlara tabidir. Ticari işletmelerimizin, hukuka aykırı bir kullanıma yol açmadan gönül rahatlığı ve hakkaniyet ölçüleri içerisinde D-Smart’ı işyerlerinde kullanmaları mümkündür.
 
 İşletme tiplerine göre iki ayrı kullanım ücreti belirlenmiştir:
 
D-Smart’la tanışmanın anısına D-Smart uyumlu uydu alıcısı da kullanım süresince işletmeye ücretsiz olarak tahsis edilecektir. Yıllık kullanım ücretlerinin izleyen yıllarda yenilenmemesi durumunda uydu alıcısı kurulumu yapan bayiye iade edilecektir.
 
 
 D-Smart’la bol kazançlı, huzurlu ve keyifli günler dileriz.
 Saygılarımızla  D-Smart Ticari İşletme üyeliği Başvuru ve Sipariş Formu

D-Smart'lı Mekanlar