TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

D-Smart Yayın Akışı, D-Smart TV Guide

D-Smart yayın akış bilgisine ulaşabileceğiniz TV Guide sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

D-Smart platformunda yayınını sürdürmekte olan kanalların yayın akış bilgilerine erişebilirsiniz. Tüm program bilgileri mevcuttur.

D-Smart Yayın Akış Bilgisi

Kanal Listesine Erişim

Tüm kanalların yayın akışına D-Smart kumandanızdan veya www.dsmart.com.tr/tvguide adresinden erişebilirsiniz. D-Smart kumandanızın üzerindeki "REHBER" tuşuna bastığınız zaman aşağı-yukarı yön tuşları ile farklı kanalların, sağ-sol yön tuşlarıyla ise farklı günlerin yayın akış bilgisini görebilirsiniz. Yayın akış listesinde seçtiğiniz programın üzerindeyken kumandanızın "OK" tuşuna basarak, programın detaylı bilgisine ulaşabilir "BACK" tuşuna basarak ekrandan çıkış yapabilirsiniz.

Rehberde beğendiğiniz bir programın üzerinde gelip D-Smart kumandanız üzerindeki "OK" tuşuna basarak programı işaretleyebilir ve bu program başladığında hangi kanalda olursanız olun size ekran hatırlatma mesajı ile haber verilmesini sağlayabilirsiniz.

Açıklamalar: D-Smart yayın akış bilgisi, D-Smart TV guide yayın akışı bilgisi sorgulama ve öğrenme işlemleri uygulanmakta ve bilgisi verilmektedir.