TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

D-SMART HD+

D-Smart Plus

D-Smart ile HD+ eğlence dünyanızı oluşturun

Kendinden hafızası olan bir cihaz olan D-Smart Plus istediğiniz tüm programları istediğiniz an kaydedebilir, canlı yayın akışını durdurabilir, geri veya ardından ileri alabilir, dilediğiniz zaman tekrardan canlı yayın zamanına erişebilir, aynı anda birden fazla yayın kayıt edebilme imkanı sağlarsınız.

D-Smart D-VD Club'a abone olarak kumandadaki VOD tuşu ile cihazınıza otomatik olarak yüklenen programları, spor karşılaşmalarını, dizilerin tüm bölümlerini, bazı özel programları seyredebilirsiniz.

D-Smart HD+ fiyatları için buraya tıklayınız.

D-Smart Plus Avantajları

Artık en sevdiğiniz programları kaçırmaktan endişe etmeyiniz. İstediğiniz programları dilediğiniz zaman D-Smart Plus sayesinde kayıt altına alabilirsiniz.

Tek tuş sayesinde program kaydetmek, tek tuş ile programı durdurmak, geri almak veya ileri sarmak sizin elinizde. Şimdi D-Smart akıllı kumanda ile tek tıkta.

D-Smart D-VD Club’a abone olarak, cihazınıza otomatik yüklenen en güncel film ve programları seyredebilirsiniz.

Kaydetme:

İzlemekte olduğunuz bir program sırasında D-Smart akıllı kumandanızın (R) kaydet tuşuna basarsanız, program kaydedilmeye başlar.

D-Smart Kumandanızın (Rehber) tuşuna bastığınızda ekrana gelecek olan program listesinden, istediğiniz üzerine gelerek, kayıt bilgisi girebilirsiniz. Bunun için kayıt edilecek program üzerinden kumandanızın (R) tuşuna basmanız yeterli.

Kaydettiğiniz programları görmek ve izlemek için, kumandanızın "Menü" tuşuna basınız. Ekrana gelecek menüden "Planlayıcı", ardından "Kayıtlar" menülerini seçiniz. Kayıtlar ekranında, kaydedilmiş tüm programları görebilir ve istediğinizi seyredebilirsiniz.

Durdurma ve Geri Alma:

Artık televizyonda bir program izlerken istediğiniz zaman ara verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kumandanızın D-Smart  kumandanızın "Pause" (II) tuşuna basmak. Programı kaldığı yerden izlemek için "Play" (I>) tuşuna basınız.

İzlediğiniz programı geri almak için kumandanızın "Rewind" (<<) tuşuna basınız. Tekrar ileri gitmek içinse "Forward" (>>) tuşuna basmanız yeterli.

D-SMART Plus Özellikleri:

- Canlı yayını durdurma, geri alma ve canlı yayın anına kadar ileri sarma,
- Bir program izlerken, istediğiniz diğer bir programı kaydetme,
- Aynı anda iki farklı programı kaydetme,
- Dizi programların tüm bölümlerini seri olarak kaydetme,
- Program rehberinden istenen programı işaretleyip kayıt edebilme,
- Zamanlayarak kayıt edebilme "Kurulma Özelliği ",
- D-VD Club Hizmeti: İstediğiniz anda, istediğiniz kadar program seçip izleyebilirsiniz.
- 7 günlük program rehberi,
- İnteraktivite "Kumandanız ile TV ekranınızda oyun ve iddia oynayın, güncel, dünya, ekonomi ve spor haberlerini okuyun, hava durumunu takip edin, kısaca D-Smart dünyanızı kendiniz yönetin.",
- Favori kanal listesi "4 (+1) adet",
- Çocuk kilidi,
- Kanal (5000 kanal).
- Teknik Özellikler
- Hafıza kapasitesi ( 320 GB ),
- 2 adet tuner girişi,
- Hızlı ethernet bağlantısı (100 Mbit Hızlı Network Erişimi),
- Dolby Digital sistem,
- 56 K modem.

D-Smart HD Başvuru ve Sipariş Formu
D-Smart uydu alıcısı görselleri temsilidir.