TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

BARTIN D-Smart Bayileri

BARTIN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

D-Smart abonelik ve satış bayileri, uzman teknik servis hizmeti vermekte olan bayilerin çizelgesine aşağıdanki listeden inceleyebilirsiniz. Ayrıca BARTIN D-Smart bayilerinin müşterileri için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli D-Smart abonelik kampanyaları ile ilgili detaylı bilgide alabilirsiniz.

BARTIN D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgilerini öğrenmek ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049 Kampanyalar


İlçe seçiniz:BARTIN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
RADAR ELEKTRONİK ORTA MAH.DEMİRCİLER SOK.NO:33 MERKEZ BARTIN AMASRA
RADAR ELEKTRONİK ORTA MAH.DEMİRCİLER SOK.NO:33 MERKEZ BARTIN BARTIN MERKEZ
RADAR ELEKTRONİK ORTA MAH.DEMİRCİLER SOK.NO:33 MERKEZ BARTIN KURUCAŞİLE
RADAR ELEKTRONİK ORTA MAH.DEMİRCİLER SOK.NO:33 MERKEZ BARTIN ULUS

BARTIN ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak kurulum ve aktivasyon hizmetleri, çanak anten kurulumu, teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz üzerinden çevrimiçi iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Temmuz - 2024 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler verilecektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. BARTIN iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.