TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Büyük Umutlar - Great ExpectationsAlçak gönüllü bir yetim olan genç bir adam, kimliğini bilmediği bir yardım sever tarafından kibar bir beyefendi olarak yetiştirilir. Küçük bir çocukken aşık olduğu genç bayan olmuştur, yolları kesiştiğinde adam kendini bu aşkın içinde bulur!


Büyük Umutlar - Great Expectations

Büyük Umutlar - Great Expectations izle

 

Büyük Umutlar - Great Expectations - Yönetmenliğini Mike Newell'in yaptığı ve Oyuncuları Toby Irvine, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter 'den oluşuyor. Büyük Umutlar - Great Expectations ekranlarında izleyebileceğiniz. 2012 - ABD, İngiltere, Dram türündedir.

Konusu:

Ünlü edebiyatçı Charles Dickens'ın kasikler arasına girmiş Great Expectations adlı eserinden uyarlanan film fakirlik içerisinde büyüyen yetimPip'in hikayesini anlatıyor. Pip'in hayatı birdenbire nereden geldiğini bilmediği bir yardımla değişir ve bir beyefendiye dönüşür. Hızla sınıf atlayan genç adam bu konumunu çocukluk aşkı Estella'ya yeniden ulaşmak amacıyla kullanır. Fakat Estella'yı büyüten Bayan Havisham karşı cinse karşı büyük nefret beklemektedir; başta Pip'e olumlu yaklaşsa da işler hiç de planlandığı gibi ilerlemez. Estella'ya beslediği aşk, Pip'te büyük bir hayal kırıklığına neden olacaktır.    

Toby Irvine Uyruğu İngiliz, 1 Ocak 1990 (İstanbul, Türkiye) doğumlu 26 yaşındadır.

Ralph Fiennes Uyruğu İngiliz, 22 Aralık 1962 (Ipswich, Birleşik Krallık) doğumlu 53 yaşındadır.

Helena Bonham Carter Uyruğu İngiliz, 26 Mayıs 1966 (Golders Green, Londra, İngiltere) doğumlu 50 yaşındadır.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 05 Kasım Cumartesi 21:15-23:23

Filmden Resimler


Büyük Umutlar - Great Expectations izle

Büyük Umutlar - Great Expectations izle

Fragman İzle

Kategori: