TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Vestel LCD TV KampanyasıBu Kampanya Sona Ermiştir.
D-Smart Vestel LCD TV Kampanyası

D-Smart Vestel LCD TV Kampanyası Ürün Fiyatları:


Bayi tarafından peşin alınacak tutarlar;
32 Inch+Aile+HD 59TL
32Inch+Maci+HD 69TL
42Inch+Aile+HD+Erotik 89TL
42Inch+Aile+HD+Erotik 99TL
1) 82 Ekran Full HD LCD TV + AILE HD = 59 TL
Yüzlerce ulusal ve yerel şifresiz kanal, D-Smart’a özel Aile paketi kanalları, 6 adet HD kanal (Kanal D HD, Star HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, HD-en, Eurosport HD)

2) 82 Ekran Full HD LCD TV + MAXI HD = 69 TL
Yüzlerce ulusal ve yerel şifresiz kanal, D-Smart’a özel Maxi paketi kanalları, 8 adet HD kanal (Kanal D HD, Star HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, HD-en, HD TV Smart, Eurosport HD, TRT HD)

3) 106 Ekran Full HD LCD TV + AILE HD + (18+)= 89 TL
Yüzlerce ulusal ve yerel şifresiz kanal, D-Smart’a özel Aile paketi kanalları, 18+ kanalları ve 7 adet HD kanal (Kanal D HD, Star HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, HD-en, Eurosport HD, Penthouse HD)

4) 106 Ekran Full HD LCD TV + MAXI HD + (18+) = 99 TL
Yüzlerce ulusal ve yerel şifresiz kanal, D-Smart’a özel Maxi paketi kanalları, 18+ kanalları ve 9 adet HD kanal (Kanal D HD, Star HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, HD-en, HD TV Smart, Eurosport HD, TRT HD, Penthouse HD)

D-Smart Başvuru ve Sipariş Formu

Kampanya İçeriği:
• Kampanya kapsamında Vestel 32PF6019 32” Full HD Pixellence LCD TV İle Vestel 42PF6019 42” Full HD Pixellence LCD TV` ler Aile+HD, Maxi+HD, Aile+HD+Erotik, Maxi+HD+Erotik paketlerle birlikte üyeye sunuluyor.
• Kampanya kapsamında ürün kredi kartıyla satışı sunulacak ve 12,24 ay taksit ve tek çekim seçeneği bulunucaktır. Kampanya KK ile ödeme temeline dayanmaktadır.

Tüm Bonus Kartlar
İş Bankası- Maximum Kart logolu tüm kredi kartları, Master veya visa maksimum kartlar, maximiles lartlar, Ziraat Bankası’nın Maksimum logolu kartları, şirket kredi kartları(Şirket kredi kartı, firmanın kredi limitinden kullandırılan, borçlusu esas olarak firma olan ancak şahıslar adına düzenlenen, esas olarak şahısların firma harcamalarını gerçekleştirebilcekleri kredi kartlarıdır.).

YKB kredi kartlarının tamamının yanı sıra World Özelliği taşıyan Vakıfbank, Fortis ve Anadolubank kartları da aynı fiyatlardan faydalanabilmektedir.

• 1 Peşin + 12/24 taksit ve tek çekim
Bayi tarafından peşin alınacak tutarlar;
32 Inch+Aile+HD 59TL
32Inch+Maci+HD 69TL
42Inch+Aile+HD+Erotik 89TL
42Inch+Aile+HD+Erotik 99TL


Full HD LCD TV Özellikleri:

 NOT:
• Bonus Kart kullanıcıları 24 aylık taksitlendirme için limitleri yetersiz ise otomatik olarak Express limit tanımlaması anında yapılabilir.
• İş Bankası kullanıcıları 24 aylık taksit seçeneğinde ek bir limit tanımlaması yapabilmesi için banka şubesinden limit tahsis talebinde bulunması gerekmektedir. Daha önceden gölge limit tahsil edilmiş kredi kartı sahiplerinin şubeye gitmesine gerek yoktur.
• YKB kart kullanıcıları için 24 aylık taksitlendirmede kredi kartı bloke olur. Anında Satış Yapılır.
• Kullanıcı talep ederse ek paketlerden de ücreti karşılığında yararlanabilecektir. Sadece ek paket için aylık fatura üyeye gönderilecektir. Satış anında ürünler teslim edilmediği için aktivasyon söz konusu değil. Bu nedenle üyeden satın almak istediği ek paket veya upgrade etmek istediği üst paket talebi alınır, D-Sis veya ASTEKe ilgili alana girilir. Aktivasyon gerçekleştikten sonra yapılacak outbound ile üyeye paket geçişinin tamamladığı her ay bu pakete dair faturalandırılacağı bilgisi verilir.
• Kampanya kapsamında 39TL lik iç kurulum bedeli üyeden alınmayacaktır.
• Çanaklı kurulum bedeli üyeden kurulumu yapılacak bayi tahsil edilir.


SIK SORULAN SORULAR

• Kampanya kapsamında kullanılabilen kredi kartları hangileridir?
-Tüm Bonus kartlari İş Bankası-Maximum Kart logolu tüm kredi kartları, Master veya visa maksimum kartlar, maximiles kartlar, Ziraat Bankası’nın Maksimum logolu kartları.
-YKB kredi kartlarının tamamının yarı sıra World özelliği taşıyan Vakıfbank, Fortis ve Anadolubank kartları.

• Kampanyada 39.99TL lik iç kurulum bedeli alınacak mıdır?
-Kampanya kapsamında 39TL lik iç kurulum bedeli üyeden alınmayacaktır.

• D-Smart HD kurulumlarını nasıl yaptırabilirim?
-TV ve D-Smart ürünlerinin teslimatının ardından D-Smart tarafından yönlendirilecek D-Smart Teknik Servis, D-Smart HD uydu alıcısının kurulumu için sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

• TV teslim alındıktan sonra nelere dikkat edilmelidir?
-Yetkili servis kurulum için gelene kadar, TV’nin güvenli bir yerde korunması ve kesinlikle açılmaması gerekmektedir.
-TV’nin garantili işlem görmesi için garanti belgesi ve faturayı servis geldiğinde mutlaka görevliye göstermelidir.
-Garanti belgesi, 3 yıllık garanti süresi sonuna kadar mutlaka saklanmalıdır.
-Servis gelmeden önce kurulumun nereye yapılacağı belirlenmelidir.
-Ürünle ilgili bir arıza oluşması durumunda en yakın yetkili servisle veya Vestel Danışma Merkezi ile iletişime geçilmelidir.

D-Smart Başvuru ve Sipariş Formu