TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Diriliş - The RevenantHugh Glass kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Film Glass'ın başından geçen olayı anlatır.


Diriliş - The Revenant

Diriliş - The Revenant izle

 

Diriliş - The Revenant - Yönetmenliğini Alejandro G. Iñárritu'in yaptığı ve Oyuncuları Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Will Poulter'den oluşuyor. Diriliş ekranlarında izleyebileceğiniz. 2016 - ABD, Dram türündedir.

Konusu:

Hugh Glass kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Fakat avlandıkları bölgelerde kendilerinden başka hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri kol gezmektedir. Bir av ertesinde bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralanan Glass'ı, yavaşlamamak adına ekibi ölüme terk eder. Fakat bölgeyi herkesten iyi bilen avcı Glass hayata tutunur ve yavaş da olsa yaraları iyileşir. Zira yaşama tutunması için oldukça geçerli bir sebebi vardır.

Leonardo Wilhelm DiCaprio, bir Oscar, üç Altın Küre, bir BAFTA ve bir de SAG sahibi ABD'li oyuncu. Altı defa Oscar adayı gösterilmiştir. Bunlardan birinde, Diriliş filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne layık görüldü.

Edward Thomas Tom Hardy, İngiliz sinema oyuncusu. Ressam bir anne ve yazar bir babanın çocuğu olarak 1977'de Londra'da doğdu. Küçük yaşlarda tiyatro eğitimi aldı.

William Jack Will Poulter, İngiliz aktör. Başrolü Toni Collette ile paylaştığı 2014 yapımı Glassland adlı filmle adını duyurdu. Bafta Ödülü klasmanında Gelecek Vaadeden Genç Oyuncu ödülünü 2014'te aday kazandı.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 13 Kasım Pazar 21:00-23:36


Filmden Resimler


Diriliş - The Revenant izle

Diriliş - The Revenant izle

Fragman İzle

Kategori: