TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Doğruyu Söyle - ConcussionAmerikan futbol oyuncularının tekrarlanan darbeler sonucunda yaşadıkları ciddi kafa yaralanmalarının yol açtığı CTE ile ilgili çalışmalarıyla tanınan Bennet Omalu'nun hikayesi ekrana geliyor.


Doğruyu Söyle

Doğruyu Söyle izle

Doğruyu Söyle Yönetmenliğini Peter Landesman'un yaptığı ve Oyuncuları Will Smith, Alec Baldwin, Albert Brooks'den oluşuyor. Doğruyu Söyle ekranlarında izleyebileceğiniz. Biyografi, Spor, türündedir.

Konusu:

Yönetmen Peter Landesman Amerikan futboluna dair bir dram filmiyle karşımıza çıkıyor. Amerikan Futbolu oyuncularının yaşadıkları ciddi sakatlanmaların, kritik seviyedeki kafa yaralanmalarının ve travmalarının, yaşam boyu sakat bırakan beyin sakatlıklarının trajik boyutunu perdeye taşımayı hedefleyen Landesman, bir dergi haberinden yola çıkarak oluşturduğu öyküde, bu türden hasarların tekrarlanmasının, oyuncular ve onların yaşamlarını nasıl etkilediğini vurguluyor. Başrolde Will Smith'i izleyeceğimiz filmde ünlü aktöre Alec Baldwin, David Morse, Luke Wilson gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 29 Ocak Pazar 21:00-23:03


Filmden Resimler


Doğruyu Söyle izle

Doğruyu Söyle izle


Fragman İzle

Kategori: