TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Gece Vurgunu - NightcrawlerLou Bloom kariyer peşinde, genç ve hırslı bir adamdır. Lou, geceleri şehirde yaşanan suç olaylarını tüm açıklığı ile kamerasına kaydetmeye başlar. Lou'nun kariyeri yaşadıklarını anlatır.


Gece Vurgunu - Nightcrawler

Gece Vurgunu izle

Gece Vurgunu - Nightcrawler Yönetmenliğini Dan Gilroy'un yaptığı ve Oyuncuları Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Bill Paxton 'den oluşuyor. Gece Vurgunu ekranlarında izleyebileceğiniz. 2014 - ABD, Drama / Gerilim türündedir.

Konusu:

Lou Bloom kariyer peşinde, genç ve hırslı bir adamdır. Hayatta "amaca giden her yol mübahtır" düsturunu benimseyen bu hırslı adam, geceleri şehirde yaşanan suç olaylarını tüm açıklığı ile kamerasına kaydetmeye başlar. Şehrin önde gelen televizyon kanallarından birinde gece muhabiri olarak işe girmesi de uzun sürmez. Fakat ne var ki, kariyerinde benimsediği yolun da bir faturası elbet olacaktır...

Jacob Benjamin Gyllenhaal, Yahudi asıllı ABD'li oyuncu. Yönetmen Stephen Gyllenhaal ve senarist Naomi Achs'in oğlu, oyuncu Maggie Gyllenhaal'in da kardeşidir.

Rene Marie Russo, ABD'li Dünyaca ünlü aktris. Daha çok macera-dram tarzı yapımlarda yer aldı. Yer aldığı bazı başarılı yapımlar arasında Lethal Weapon 3 ve Ransom sayılabilir.

William "Bill" Paxton, Amerika'lı aktör ve film yönetmeni. Apollo 13 filmindeki performansından sonra isminden söz ettiren Paxton daha sonra Weird Science, Twister, Aliens, True Lies ve Titanic gibi filmlerle ismini yükseltmeye devam etti. HBO ekranlarındaki Big Love dizisindeki 5 yıllık kariyerinden sonra Emmy Ödüllüne aday gösterildi.


Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 30 Kasım Çarşamba 21:00-22:55


Filmden Resimler


Gece Vurgunu izle

Gece Vurgunu izle


Fragman İzle

Kategori: