TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Gerçeğe Çağrı - Total RecallDouglas başvuru yaptığı bir şirkette ortaya çıkan bir prosedür hatasından dolayı belleğine, aranan bir ajanın hafızası yüklenir ve Douglas kendisini hiç ummadığı tehlikeli bir maceranın ortasında bulur.


Gerçeğe Çağrı

Gerçeğe Çağrı izle


Gerçeğe Çağrı  Yönetmenliğini Len Wiseman'un yaptığı ve Oyuncuları Colin Farrell,Bokeem Woodbine,Bryan Cranston'den oluşuyor. Gerçeğe Çağrı ekranlarında izleyebileceğiniz. Aksiyon, türünde bir filmdir.

Konusu:

Çok sevdiği güzel bir eşi olan ve hayatını sıradan bir işçi olarak kazanan Douglas Quaid, gündelik yaşamından çok sıkılmıştır. Hayatında yaşayabileceği en güzel anların, bir süper ajanın anılarında saklı olduğuna inanır. Ama başvurduğu şirkette ortaya çıkan bir prosedür hatasından dolayı belleğine, aranan bir ajanın hafızası yüklenir ve Douglas kendisini hiç ummadığı tehlikeli bir maceranın ortasında bulur.

Peşinde, Cohaagen liderliğini yaptığı bir grup polis vardır. Mecburen bir isyancı ile iş birliği yapar ve yer altındaki karşı direnişin liderine ulaşarak Cohaagen'ı engellemek ister. Yaşadığı gerçekle, zihnindeki hayal arasında kaybolmaya başlar ve şimdi yaşadığı dünyasının kaderi de, kendi gerçek kimliğini bulmasıyla doğru orantılıdır.


Kanal

MovieSmart Platin HD 27 Mayıs Cumartesi 21:15-00:00


Filmden Resimler


Gerçeğe Çağrı izle

Gerçeğe Çağrı izle


Fragman İzle

Kategori: