TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Hızlı - FasterAvcının tam olarak av olduğu bu filmde, kahramanımız Sürücü işlediği bir suç nedeniyle on yıl hapis cezası alır. Cezasını tamamlayan Sürücü, on yıl kaldığı hapishanede tek bir amaca odaklanır. Bir soygunda hayatını kaybeden kardeşinin intikamını almak.


Hızlı - Faster

Hızlı izle

Hızlı Yönetmenliğini George Tillman Jr.'un yaptığı ve Oyuncuları Dwayne Johnson, Billy Bob Thornton, Maggie Grace'den oluşuyor. Hızlı ekranlarında izleyebileceğiniz. Aksiyon, türünde bir filmdir.

Konusu:

James Cullen (Dwayne Johnson), abisi ve onun iki arkadaşı ile birlikte banka soygunu yapar. Paraları aldıktan sonra izlerini süren 4 kişilik bir çete tarafından bir odada basılırlar. Abisi ve arkadaşları öldürülür. Kendisi de kafasından vurulur ve öldü zannedilip bırakılır. Çete üyeleri parayı da alıp kaçarlar. Hastaneye yatırılan Cullen, mucizevi olarak hayatta kalmayı başarır. Soygundan dolayı hapse girer ve 10 yıl yatar. Cezası bittikten sonra abisini öldüren kişileri teker teker bulup onları öldürmeye başlar. Ama bu olay olmadan önce Dwayne Johnson'ı ve abisini yakalayan çete Dwayne Johnson'ın da öldüğünü sanır. Dwayne Johnson, yalnız yaşayan babası ölmüş annesi zar zor geçimini sağlayan birisidir. Dwayne Johnson sadece çeteden birisini öldürmez o da kendisini Tanrıya adayan ve onun ilkelerinden giden birisi olduğu için yani hatasını anlamış olduğu için ona bir şey yapmaz.

Kanal

Moviesmart Action HD 6. KANAL 16 Şubat Perşembe 22:00-23:38


Filmden Resimler


Hızlı izle

Hızlı izle


Fragman İzle

Kategori: