TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

İntikam Kapanı - EverlyEski kocası mafya patronu olan Everly, kocasının adamları tarafından bir apartman dairesinde kıstırılır. Ancak kolay kolay pes etmeye niyeti olmayan Everly, bu hain tuzaktan kurtulabilmek için mücadele eder.


İntikam Kapanı - Everly

İntikam Kapanı izle

İntikam Kapanı - Everly Yönetmenliğini Joe Lynch'un yaptığı ve Oyuncuları Salma Hayek, Hiroyuki Watanabe, Laura Cepeda'den oluşuyor. İntikam Kapanı ekranlarında izleyebileceğiniz. 2015 - ABD, Aksiyon türündedir.

Konusu:

Everly acımasız ve güçlü bir çete lideri olan Taiko tarafından yönetilen ağda çalışmaktadır. Ancak ikisi arasındaki ilişki, patronunun Everly'nin sadece çetenin çökertilmesi amacıyla polisle işbirliği yapan biri olduğunu keşfetmesiyle tehlikeli bir noktaya sürüklenir. Everly artık son derece güçlü ve acımasız biri olan eski patronu tarafından takip edilmektedir. Patronunun tek amacı intikamını almaktır. Tüm bunlar olup biterken Everly kendi apartman dairesinde, kaçacak hiçbir yeri kalmamış bir vaziyette, tanımadığı birtakım tehlikeli adamlar tarafından, tek başına kapana kıstırılır.

Salma Hayek, 2 Eylül 1966 yılında Coatzacoalcos, Veracruz, Meksika'da doğmuştur. Babası Lübnanlı, annesi Meksikalıdır. Salma Hayek İspanyolca, İngilizce, Arapça ve Portekizce bilmektedir.

Hiroyuki Watanabe Japonyalı oyuncu 9 Aralık 1955'de doğmuştur.

Laura Cepeda Monterrey, Meksika 24 Haziran 1953 doğumlu İspanyol bir aktristir.

 

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 27 Kasım Pazar 21:00-22:32


Filmden Resimler


İntikam Kapanı izle

İntikam Kapanı izle


Fragman İzle

Kategori: