TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

JoyBüyük yeteneğiyle pek ok icat yapan Joy'un problemli aile hayatına ramen ayakta durma ve azim yksnn hikayesini anlatyor.


Joy

Joy izle

Joy - Yönetmenliğini David O. Russell'un yaptığı ve Oyuncuları Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper'den oluşuyor. Joy ekranlarında izleyebileceğiniz. 2016 - ABD, Dram türündedir.

Konusu:

Joy henüz küçüklüğünden itibaren hayal gücü çok gelişmiş olan, yeni icatlar üretme peşinde bir kızdır. Hayatında, ailesinde yaşadığı zorluklara rağmen üretkenliğini hiç yitirmez; günlük yaşamda pratik konulara dair elinden her türlü iş gelir. Bu arada boşandığı eşi, sorunlu annesi, ilgi isteyen iki küçük çocuğu ve yarı belalı babasıyla "normal" bir hayat sürdürmeye çalışır. Fakat bir gün her şey canına tak eder ve Joy yarım bıraktığı hayallerinin bir notkasından tutmak için yeniden kolları sıvar...

Jennifer Lawrence 1990 yılında Louisville, Kentucky'de doğmuştur. Kilise oyunlarında oynadı , 14 yaşında oyuncu olmaya karar vermiştir ve ailesiyle birlikte bir yetenek avcısına başvurmuştur. Liseden 2 yıl erken mezun olmuş ve oyunculuk kariyerine başlamıştır

Robert Mario De Niro, Jr. 17 Ağustos 1943, New York'da doğmuştur ve ABD'li bir oyuncudur.

Bradley Cooper 5 Ocak 1975 Philadelphia, Pensilvanya doğmuştur. ABD'li tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Alias dizisindeki rolü tanınmasını sağladı.


Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 14 Kasım Pazartesi 21:00-23:00


Filmden Resimler


Joy izle

Joy izle


Fragman İzle

Kategori: