TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri
Mega Paket + Fiber İnternet

Mega Paket + Fiber İnternet

Limitsiz Fiber İnternetle D-Smart HD kanalların bulunduğu Mega Paketi birlikte uygun fiyatla sizlerle! D-Smart Mega Paketiyle televizyonunuzdan 85’i HD 245’dan fazla kanalı keyifle izlerken yüksek hızlı internetinizi de D-Smart’tan alın. Üstelik D-Smart’ın tek fatura hizmetiyle TV + İnternet hizmetiniz fiyat sürprizi olmadan tek bir faturada gelsin.


İnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
D-Smart Paketi Paket Fiyatı
İlk 3 Ay
16 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 354 TL

D-Smart Go Hediye!Mega Paket + İnternet Paketi Avantajları

Fatura Sürprizi Yok! 15 Ay İndirimli ve Sabit Fiyat

Hoş Geldin Paketi: HD Film Kanalları, Premium Dizi Kanalları, Premium Spor Kanalları ve Özel Çocuk Kanalları Hediye

Aktivasyon ve İç Kurulum Bedeli Hediye

Yalın İnternet Ücreti Dahil

D-Smart Dünyası Yüksek HD Kalitesiyle Evinizde

Paket içeriğinizi dilediğiniz yerden izleyebileceğiniz D-Smart GO Hediye!Türk Telekom

İnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
D-Smart Paketi Paket Fiyatı
İlk 3 Ay
Paket Fiyatı
Kalan 12 Ay
16 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 354 TL 604 TL
24 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 384 TL 634 TL
35 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 394 TL 644 TL
50 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 409 TL 659 TL
100 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 459 TL 709 TL
200 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 534 TL 784 TL
500 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 670 TL 920 TL
1000 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 850 TL 1100 TL

Superonline

İnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
D-Smart Paketi Paket Fiyatı
İlk 9 Ay
Paket Fiyatı
Kalan 9 Ay
24 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 424 TL 674 TL
35 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 434 TL 684 TL
50 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 449 TL 699 TL
100 Mbps'e kadar Limitsiz Mega Paket 499 TL 749 TLD-Smart Mega Paket Kanalları


Mega Paket Tüm Kanallar
15 Ay kullanım taahhütüne karşılık yukarıda belirtilen paket fiyatları D-Smart yeni abonelik başvuruları için geçerlidir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Bu pakete abone olmanız durumunda D-Smart aktivasyon bedeli olan 60 TL, D-Smart İnternet Aktivasyon Bedeli olan 192 TL, D-Smart iç kurulum bedeli olan 120 TL hediye olarak verilir. Yalın internet ücreti 7 TL olup yukarıda belirtilen ücretlere dahildir. Mega Paket + İnternet paket seçeneklerinde seçilebilecek en yüksek AKN 200 GB olarak belirlenmiştir. Fiber internet ve yalın internet abonelik türünde paketi almanız durumunda Fiber modem ücretsizdir ve taahhüt kapsamında 200 TL bedeli olan kurulum hizmeti ücretsiz olarak hediye edilmektedir. Diğer internet türlerinde isteğiniz doğrultusunda kablosuz ADSL modem için 5 TL, VDSL modem için 7 TL aylık modem kullanım ücreti faturanıza yansıtılır.

D-Smart Uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti tamamen D-Smart’a ait olup aboneliğiniz süresince size verilir. Dış kurulum ücreti tüketiciye aittir. Aboneliğinizi iptal ettirmeniz durumunda size tahsis edilen donanımı, D-Smart uydu alıcısını ve smart kartı yedi gün içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir. Teslim etmemeniz durumunda HD Uydu Alıcısı ya da D-Fix için 300 TL, HD+ Uydu Alıcısı aldıysanız 530 TL, fiber modem tahsis edildiyse 250 TL, kablolu modem için 30 TL, kablosuz modem için 75 TL, VDSL modem için 180 TL donanım ücretini ödemeniz gerekir. Taahhüt süreniz dolmadan iptal etmeniz durumunda, iptale kadar geçen sürede size verilen hediye ve indirimler, yerinde kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, iç kurulum ücreti faturalandırılacaktır. Sunulan internet hız ve AKN seçenekleri evinizin bulunduğu bölgedeki altyapıya göre değişiklik göstermektedir. Paket kapsamında bölgenizde bulunan altyapıya uygun size verilebilecek en yüksek hızda internet verilir. Evinizin santrale olan uzaklığı, erişim hattının uygunluğuna göre internet hızınız farklılık gösterebilir. Kullandığınız ay içerisinde AKN’yi doldurmanız durumunda internet hızınız 8 Mbps ise 3 Mbps’e, 10 veya 16 Mbps ise 5 Mbps’e, 24 Mbps ise 8 Mbps’e, 50 Mbps ise 16 Mbps’ye, 100 Mbps ise 24 Mbps’e düşürülür. Bir sonraki ayda paketinizdeki hızla kullanmaya devam edersiniz. Abonelik dondurma hizmeti verilmemektedir. Telefon aboneliğiniz yoksa da D-Smart yalın internet hizmetiyle internete bağlanabilirsiniz.

AKN Uygulaması

AKN uygulaması internet üyelerine daha avantajlı fiyatlar sunabilmek adına kurgulanmış bir sınırlama yöntemidir. Bu sayede yüksek kota kullanımı olan abonelerin yarattığı ekstra maliyetlerin önüne geçilmektedir.