TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Özgürlük SavaşçısıÖzgürlük Savaşçısı Filmi ile Lincoln döneminde patlak veren Sivil Savaş'ı perdeye aktarıyor.


Özgürlük Savaşçısı

Özgürlük Savaşçısı izle

Özgürlük Savaşçısı Yönetmenliğini Gary Ross'un yaptığı ve Oyuncuları Matthew McConaughey, Gugu Mbatha-Raw, Mahershala Ali'den oluşuyor. Özgürlük Savaşçısı ekranlarında izleyebileceğiniz. 2016 - ABD, Aksiyon , Biyografi türündedir.

Konusu:

Amerikan İç Savaşı yıllarında Güney'de fakir bir çiftçi olan Newton Knight, yüksek vergilerden, savaşlardan ve yok yere hayatını riske atmaktan bıkmıştır. 1862'deki Corinth Savaşı'nın ardından kendisi gibi çiftçiler, köleler ve firarilerle birlikte Güney Konfederasyonu'ndan ayrılarak Jones County, Mississippi'de bağımsız bir devlet kurulmasına öncülük eder. Ancak bölgesel hükumet, bu isyanı her ne pahasına olursa olsun bastırmak isteyecektir.

Matthew David McConaughey 4 Kasım 1969 doğum olan, ABD'li Oscar ödüllü sinema oyuncusu.

Gugu Mbatha-Raw, doğum adı : Gugulethu Sophia Mbatha; 30 Haziran 1983 i Oxford'ta doğmuştur. İngiliz siyahi aktris. Kraliyet Drama Akademisi mezunudur. 2011 yapımı Tv filmi Larry Crowne ile bilinir. Annesi İngiliz vatandaşı Anne Raw babası ise Güney Afrikalı Patrick Mbatha'dır. Kendiside Güney Afrika asıllıdır. Başarılı oyunculuğu ile 2015'te BAFTA Ödülü almıştır.

Mahershala Ali Mahershalalhashbaz Gilmore, 16 Şubat 1974 Oakland, Kaliforniya doğmuş ve Amerikalı oyuncudur.


Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 25 Aralık Pazar 21:00-23:20


Filmden Resimler


Özgürlük Savaşçısı izle

Özgürlük Savaşçısı izle


Fragman İzle

Kategori: