TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Pamuk Prenses ve AvcıPamuk Prenses'i ortadan kaldırmak için uğraşan kötü kalpli kraliçeye rağmen Pamuk Prenses'in halkını karanlıktan kurtarmak için mücadele eder.


Pamuk Prenses ve Avcı

Gece Vurgunu izle

Pamuk Prenses ve Avcı Yönetmenliğini Rupert Sanders'ın yaptığı ve Oyuncuları Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron'den oluşuyor. Pamuk Prenses ve Avcı ekranlarında izleyebileceğiniz. 2012 - ABD, Aksiyon , Fantastik türündedir.

Konusu:

Kötü kalpli kraliçe (Charlize Theron) sonsuz güç için yeryüzünde kendisinden daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prensesi (Kristen Stewart) ortadan kaldırmak için yetenekli avcıyı (Chris Hemsworth) zorla görevlendirir. Fakat Pamuk Prensesin insanlığı karanlıktan kurtaracak güce ve seçilmişliğe haiz olduğunun farkında değildir. Kendisini öldürmeyen Avcı'dan savaş sanatı eğitimi alan prenses şimdi halkını karanlıktan kurtarmak için mücadele eder.

Kristen Jaymes Stewart  9 Nisan 1990 doğmuştur. Amerikalı televizyon ve sinema aktrisi. Alacakaranlık filmindeki "Bella Swan" karakteri ile ünlenmiştir. 2015 yılında Clouds of Sils Maria filmindeki perfosmansı ile César Ödülleri nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Kristen Stewart César Ödülleri ni kazanan ilk Amerikalı kadın oyuncu olarak tarihe geçmiştir.

Chris Hemsworth 11 Ağustos 1983, Melbourne doğmuştur. Avustralyalı oyuncu. Star Trek filmiyle sinema dünyasına adım atmıştır. 2005 yılında Home and Away dizisiyle Avustralya'da en iyi genç erkek yetenek dalında Logie Ödülü almıştır.

Charlize Theron 7 Ağustos 1975, Benoni, Güney Afrika Cumhuriyeti doğmuştur. Güney Afrikalı sinema sanatçısıdır. 2003'te En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar ödülüne layık görüldü.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 13 Aralık Salı 21:00-23:05


Filmden Resimler


Gece Vurgunu izle

Gece Vurgunu izle


Fragman İzle

Kategori: