TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

PixelsPixels Filmi ile dünyayı kurtarmak için video oyunu kahramanlarından yardım isteyerek dünya kurtarmaya çalışırlar.


Pixels

Pixels izle

Pixels Yönetmenliğini Chris Columbus'un yaptığı ve Oyuncuları Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan'den oluşuyor. Pixels ekranlarında izleyebileceğiniz. 2015 - ABD, Aksiyon , Komedi , Animasyon türündedir.

Konusu:

1980'li yılların unutulmaz figürleri Sam Brenner, Will Cooper, Ludlow Lamansoff ve Eddie "Ateş Püskürten" Plant, atari salonlarında dünyayı binlerce kez kurtardılar ve şimdi dünyayı ilk kez gerçekten kurtarmak zorunda kalacaklar. Uzaylılar, atari oyunlarının video yayınlarını keşfedip bunları gerçek birer savaş ilanı zannederek video oyunları aracılığıyla Dünya'ya hücum ederler. ABD Başkanı Cooper'ın PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede ve Space Invaders'ın saldırılarını engellemek ve dünyayı kurtarmak için video oyunu kahramanlarından yardım istemek dışında bir şansı kalmamıştır. Teğmen Violet Van Patten ise onlara benzersiz silahlar temin ederek ekibe katılacaktır.

Adam Richard Sandler  9 Eylül 1966 doğumlu olan , ABD'li sinema oyuncusu, yönetmen, şarkıcı, senarist ve yapımcıdır. Eski bir Saturday Night Live üyesidir. Günümüzde ünlü bir komedyen olan Adam Sandler, ayrıca Punch-Drunk Love, Spanglish ve Reign Over Me gibi duygusal filmlerdede rol almıştır. İlk ve şimdilik tek Altın Küre adaylığını da Punch-Drunk Love filmindeki rolüyle kazanmıştır. Oynadığı her filmde Rob Schneider'ın küçük bir rolü olmuştur. Ayrıca Rob Schneider'ın başrol oynadığı filmlerde de Adam Sandler'ın bir rolü olmuştur. Bu ikili birbirlerinin filmlerinde mutlaka görünmektedirler. Örneğin Adam Sandlerın başrol oynadığı En Uzun Koşu isimli filmde Rob Schneider maç sırasında tribünde seyircileri coşturan kişidir yaklaşık 5-10 saniyelik bir rolü vardır.

Kevin George Knipfing 26 Nisan 1965, Mineola, New York'da doğmuştur. ABD'li komedyen ve Emmy Ödülü adayı aktör. The King of Queens dizisinde Carry'nin eşi Doug Hefferman rolü ile bilinmektedir.

Michelle Lynn Monaghan 23 Mart 1976, Winthrop, Iowa'da doğmuştur. ABD'li aktris. Michelle Monaghan Görevimiz Tehlike 3 filmi ile tanındı. Winthrop adlı küçük bir kasabada büyüdü. 1999'da model olmak için New York'a taşındı. Çeşitli defileler için Milano, Singapur, Tokyo ve Hong Kong'a gitti. Eşi ile Manhattan'da bir partide tanıştı ve 5 yıl sonra, Ağustos 2005'te, Peter White ile evlendi. 5 Kasım 2008'de Willow Katherine White adlı bir kız çocukları oldu.


Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 28 Aralık Çarşamba 21:00-22:45


Filmden Resimler


Pixels izle

Pixels izle


Fragman İzle

Kategori: