TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sihirbazlar Çetesi 2Sihirbazlar Çetesi 2 Filmi ile Mahşerin Dört Atlası olarak bilinen grubun yeni bir maceraya atılarak daha zor bir işi başarmaya çalışacaklardır.


Sihirbazlar Çetesi 2

Sihirbazlar Çetesi 2 izle

Sihirbazlar Çetesi 2 Yönetmenliğini Jon M. Chu'ın yaptığı ve Oyuncuları Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson'den oluşuyor. Sihirbazlar Çetesi 2 ekranlarında izleyebileceğiniz. 2016 - ABD, Aksiyon , Macera türündedir.

Konusu:

İzleyenlerin nefesini kesen ve toplumun hayranlığını kazandıkları Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçmiştir. Atlılar çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır. J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Jack Wilder ve grubun yeni üyesi Lula ile birlikte, yeni gösterilerini Owen Case'i ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes'un da yardımını almışlardır fakat Rhodes'un ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur; ve planlar geri teper. İtibarlarını geri kazanmka isteyen Atlılar kariyerlerinin en zorlu soygunu ile karşı karşıya kalacaklardır.

Jesse Adam Eisenberg Amerikan oyuncu, yazar, oyun yazarı ve komedyen. İlk oyunculuk deneyimini 1999 yapımı Get Real dizisiyle ile yaptı. 2002 yılında komedi-dram filmi Düzenbaz Roger ile ilk baş rolünü oynadı.

Mark Alan Ruffalo, ABD'li aktör, film yönetmeni, yapımcı ve senaryo yazarı. 2004 yapımı Tetikçinin Gecesi isimli filmde Tom Cruise'a karşı canlandırdığı Fanning karakteri ve 2007 yapımı Zodiac'taki dedektif Dave Toschi rolleriyle ile tanınır.

Woodrow Tracy "Woody" Harrelson ABD'li Emmy Ödüllü aktör ve Akademi Ödülü adayıdır. 1997 yılında The People vs. Larry Flynt filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 19 Aralık Pazartesi 21:00-23:10


Filmden Resimler


Sihirbazlar Çetesi 2 izle

Sihirbazlar Çetesi 2 izle


Fragman İzle

Kategori: